Witaj na mojej stronie,

mam na imię Kasia, mieszkam w Gdyni. Na codzień zajmuję się domem i wychowaniem dzieci, jednak nie byłabym do końca sobą gdybym nie dążyła ze wszystkich sił do zerwania ze stereotypem "kury domowej"- wszyscy wiemy jaki on jest.

Dlatego oprócz tego że staram się zadbać o moją rodzinę uwielbiam wyżywać się "kreatywnie", choć czas na to mam głównie nocami.

"Robótki ręczne" to określenie kojarzące się niekoniecznie pozytywnie (tu pewnie każdy uśmiechnął się ze zrozumieniem na wspomnienie zajęć szkolnych, osoby dziergającej rzeczy praktyczne choć niekoniecznie ładne, czy czegoś podobnego). To kolejny stereoyp z którym lubię walczyć :). Oprócz dziedzin "robótkowych" znanych ogólnie wyzwaniem stało się dla mnie stworzenie strony internetowej - tak, to również wielka radość z tworzenia.

Uważam że każdy może się spełnić w dowolnej dziedzinie kreatywności, wystarczy że tego chce.Dla mnie ulubionym momentem jest poznawanie nowej techniki, ta radość z odkrywania nowych lądów.

Projekt graficzny strony i zdjęcia tu zawarte są mojego autorstwa (za pomoc dziękuję również mężowi), uprzejmie proszę i ich niekopiowanie.

"Galeria Poppy"- długo myślałam jak może się nazywać moja strona internetowa, "galeria" to takie ładne, eleganckie określenie.

 

 

 

"Poppy"- widzieliście pola kwitnących latem maków ? Jeśli nie, możecie obejrzeć na górze strony.Są tak piękne że aż nierealne, mi po prostu zapierają dech w piersi, jednocześnie tak ciężko oswoić te piękności, zabrać je do wazonu, mieć w doniczce. Maki to jedne z moich ulubionych kwiatów, zachwycają mnie też swoją różnorodnością od nieśmiałych wątłych kwiatków rosnących przy drodze po rozpierające się na pół ogrodu ostentacyjne piękności. Ta różnorodność pasuje do mojej galerii i mam osobiste dobre wspomnienia z makami w roli głównej.

Mój ulubiony kierunek w sztuce- pop art, coś z jego klimatu starałam się zawrzeć i w nazwie i w oprawie graficznej mojej galerii.

Galeria Poppy jest galerią niekomercyjną, prace które można tu obejrzeć nie są na sprzedaż. Jeśli chcesz skontaktować się ze mną, napisz:

 

 

 

[Strona główna]